Firmie Silcare® od samego początku powstania przyświecała wizja stworzenia sprawnego zespołu projektowego. Celem grupy miało być tworzenie kosmetyku od „A do Z”.  Zespół ten z założenia zaczynać miał pracę od projektu logotypu, doboru opakowania – poprzez współpracę z technologami dokonać musiał trafnego wyboru produktu właściwego – kosmetyku. Wszystko to po to, by stworzyć od początku do końca profesjonalny kosmetyk zarówno do włosów, ciała jak i paznokci – w zależności od potrzeb konsumenta-odbiorcy. Dzisiaj kadra nasza to grupa przeszło 100 osób wyspecjalizowana w swoich zadaniach.
  Wiedzieliśmy również, że chcemy tworzyć własne formuły i rozwiązania zarówno techniczne jak i projektowe po to, aby nie powielać schematów dostępnych na rynku. Przez szereg lat inwestowaliśmy zarówno w rozwój specjalistycznej kadry, jak i linii produkcyjnych.

  Dzięki tym staraniom możemy zaoferować dzisiaj Państwu szeroki wachlarz usług:

- private labelling (OEM/ODM), czyli sprzedaż kosmetyków bez etykiety – „no label”,
- usługi  tampo i sitodruku – metoda nadruku bezpośrednio na opakowaniu,
- usługi druku etykiet foliowych (technika flexodruku),
- sprzedaż preparatów w opakowaniach zbiorczych do dalszej konfekcji,
- współpracę przy tworzeniu własnej marki: od projektu logo typu po produkt finalny.

Zapraszamy do współpracy!Wykorzystanie materiałów i znaki towarowe Silcare®

1. Zasady wykorzystania materiałów

Firma Silcare® wyraża zgodę na korzystanie ze wszystkich materiałów promocyjnych i reklamowych zawartych na jej stronach. Warunkiem wykorzystania materiałów, do których prawa autorskie należą do firmy Silcare® jest przytoczenie (np. tekstów), wyeksponowanie (np. grafik) w niezmienionej postaci wraz z wyraźnym oznaczeniem: „Źródło: www.silcare.com” – dotyczy tekstów.

Treść oraz materiały graficzne sygnowane logo Silcare® podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. W związku z tym, każda próba zmiany treści, wizerunku w formie graficznej musi być uprzednio skonsultowana z firmą Silcare®.

2. Znaki towarowe. Definicja symboli

Symbol ®

Jest to skrót od „registered” – [z ang.] zarejestrowany. Znak ten zarezerwowany jest dla oznaczeń zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym. W ramach rejestracji uzyskuje się dodatkowe prawo ochronne na znak firmowy.
Jeżeli logo firmy zostało zarejestrowane w Urzędzie Patentowym, można posługiwać się znaczkiem ® przy swoim logo. W przeciwnym razie, ponosi się odpowiedzialność za wprowadzanie w błąd na podstawie przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawa własności przemysłowej.


Symbol ©

Jest to skrót od „copyright” – [z ang.] prawo autorskie. Znak definiuje prawo przysługujące autorowi z tytułu stworzenia dzieła. Utwory (treści słowne, fotograficzne, graficzne), które zostały wprowadzone przez firmę posiadają status własności firmy i nie można bez jej zgody wykorzystywać i kopiować do własnych celów.