Opakowanie stanowi wizytówkę produktu, która budzi zaufanie do firmy. Jest ono jednym z ważniejszych narzędzi tworzenia wizerunku firmy i prezentuje pozytywny image producenta.

  Silcare® w trosce o wizerunek i podnoszenie jakości wizualnej produktu przygotuje dla Państwa próbne wzory zadruku opakowań wykonanych metodą tampon/sito/flexo druku lub wizualizację w formacie pdf.

  Sednem działalności naszej firmy jest podążanie za nowymi trendami rynku. Wykonujemy nadruki na powierzchniach cylindrycznych jak i płaskich np. lakiery, słoiczki, nakrętki, pilniki, bloki itd. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o nadruki na torbach papierowych, oraz opakowaniach z tektury falistej (kartony).

  Teraz dzięki naszemu nowemu nabytkowi – atramentowej drukarce przemysłowej HITACHI Ink Jet RX-S Basic możliwe jest nanoszenie na opakowania metodą tampodruku informacji zmiennych, takich jak: data produkcji (rok, miesiąc, dzień, godzina, minuta, sekunda, numer dnia w roku, numer dnia w tygodniu), data przydatności, nr partii, licznik, logo oraz znaki graficzne.

  Jeśli byliby Państwo zainteresowani  tym  rodzajem promowania swojej marki i podnoszeniem jej wartości, zapraszamy do współpracy z nami.

  Koszt nadruku  wyliczany jest po szczegółowym uzgodnieniu i zaakceptowaniu projektu z działem graficznym, z uwzględnieniem nakładu, rodzaju użytych płyt, ilości kolorów nadruku w danym miejscu oraz rodzaju i koloru podłoża.

  Jeśli byliby Państwo zainteresowani  tym  rodzajem promowania swojej marki i podnoszeniem jej wartości, zapraszamy do współpracy z nami. Nadruki, które proponujemy pozwalają na stworzenie nowoczesnego opakowania, atrakcyjnego dla nabywcy. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na długookresową lojalność wobec swojej marki.