Badania dowodzą, że atrakcyjnie zadrukowane opakowanie znacząco podnosi wartość oferowanego produktu. Zyskujemy nie tylko na cenie, ale również na promowaniu własnej marki. Główne zalety nadruku bezpośredniego to :

1. Jakość
2. Trwałość
3. Efektowność i atrakcyjność
4. Podnoszenie wartości produktu

 Oferujemy również druk pośredni - etykiety foliowe lub papierowe wykonane techniką hot printu, termodruku (możliwość użycia lustrzanych kolorów srebrny/złoty) oraz etykiet papierowych metodą sitodruku.

  Światowej rangi producenci kosmetyków od lat podążają  w tym kierunku. To zapewniło im sukces finansowy i wysoką rozpoznawalność marki. Sednem działalności naszej firmy jest podążanie za nowymi trendami rynku. Jednym z działań przez nas podjętych jest otwarcie działu zajmującego się zadrukiem opakowań metodą tampon i sitodruku w zależności od charakterystyki i wielkości przedmiotu. Również  ciągle zwiększamy możliwości produkcyjne tradycyjnych etykiet papierowo foliowych poprzez zakup dodatkowych urządzeń. Wykonujemy nadruki na powierzchniach cylindrycznych jak i płaskich np. lakiery, słoiczki, nakrętki, pilniki, bloki itd. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o nadruki na torbach papierowych oraz opakowaniach z tektury falistej (kartony). 

  Jeśli byliby Państwo zainteresowani  tym  rodzajem promowania swojej marki i podnoszeniem jej wartości, zapraszamy do współpracy z nami. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w tymże zakresie. Silcare® w trosce o wizerunek i podnoszenie jakości wizualnej produktu przygotuje dla Państwa próbne wzory zadruku opakowań wykonanych metodą tampon/sito/flexo druku lub wizualizację w formacie pdf.

 W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt- Silcare®